Vývoj a správa software

Hlavní strana   /   Vývoj software

Webové stránky a aplikace na klíč

Ve vlastním vývojovém centru tvoříme softwarové produkty potřebné pro naší společnost i naše klienty na základě jejich zvláštních požadavků.

Webové aplikace

Řešíme tvorbu menších webových stránek, internetových obchodů a vývoj rozsáhlých webových aplikací.

Moderní design

Tvoříme vzhledově moderní webové stránky a aplikace, které jsou optimalizované pro mobilní zařízení.

Zabezpečení a správa

Předcházíme bezpečnostním rizikům a úniku osobních údajů prevencí a pravidelnými penetračními testy.

MR Chain disponuje velmi kvalitními a zkušenými vývojáři webových stránek a aplikací. Na vaše přání vyhotovíme internetový obchod, prezentační webové stránky nebo vyspělé webové aplikace podporující Váš byznys. Připravíme Vás spolehlivě na start vašeho podnikání nebo modernizujeme vaše stávající webové řešení dle moderních technických a estetických požadavků tak, abyste vždy vynikali svojí prezentací nad konkurenčními společnostmi.

Spolehlivý software

Důležitým aspektem při tvorbě a následném provozu webových stránek, internetového obchodu nebo firemního intranetu je také správně zvolena architektura databázového serveru a ošetření nežádoucích vstupů, což nepodceňujeme již při prvotním návrhu Vaší poptávky. S aplikacemi z naší produkce tak nemusíte řešit přetížené webové aplikace, únik osobních údajů zákazníků nebo zavirované webové stránky a Vy se můžete proto věnovat Vašemu podnikání naplno.

Moderní design

Velmi podstatné požadavky jsou kladeny při tvorbě aplikací nebo webových stránek také na estetiku. Snažíme se, aby naše produkty byly vysoce konkurenčně schopné po všech stránkách, musí tedy splňovat nejen požadavky po obsahové stránce, ale i po stránce vlastního moderního vzhledu. Držíme se zásady, že je to právě vzhled našich produktů, který rozhoduje o další konverzi zákazníka.

MR Chain - Webové stránky na míru