Kompletní servis pro Vaše podnikání

Zajišťujeme kompletní servis pro investory, od poradenství, po stavbu serverů až po housing ve speciálním datovém centru.

Stavba serverů

Nakupujeme nejkvalitnější hardware na trhu, ze kterého stavíme precizně vyladěné servery. Naše servery provozujeme primárně na linuxových distribucích a vyladěným biosem.

Housing serverů

Disponujeme vlastním datovým centrem, které ochlazujeme a čistíme od prachu profesionální vzduchotechnikou. Budova je v dobré lokalitě a zabezpečena vrátnicí i bezpečnostním systémem.

Vývoj aplikací

Mimo hostingové služby také zaštiťujeme tvorbu webových aplikací a internetových stránek postavených na moderních technologiích splňujících nároky pro nativní zařízení.

Monitoring výkonu

Veškerý provoz a dostupnost všech serverů i jejich úspěšnost můžete sledovat online v internetové aplikaci. Máte tak kompletní přehled o vašich finančních investicích.

Správa serverů

V rámci služeb udržujeme všechny výpočetní stroje. Okamžitě řešíme výměnu vadného hardwaru, aktualizace softwaru a pravidelně pečujeme o čistotu všech serverů v datovém centru.

Poradenská činnost

Náš vyškolený tým pracovníků s Vámi bude konzultovat vývoj webových aplikací a jejich hostování, tak aby jste své investici maximálně porozuměli.

Služby


Kompletace serveru a úprava spotřeby elektrické energie
Umístění zkompletovaného serveru v odvětrávaném datovém sále
Pravidelné aktualizace softwaru a ladění výkonu serveru
Přepínání výpočetních úloh 4x měsíčně bez poplatků
Kompletní přebrání odpovědnosti pojistných událostí
24/7 online monitoring výkonu provozovaných serverů
Automatizovaný restartovací systém pro případ výpadku serveru