as

Kompletní servis pro těžbu kryptoměn

Zajišťujeme kompletní servis pro investory do kryptoměn, od poradenství, po stavbu rigů až po housing ve speciálním mining centru.

Stavba serverů

Nakupujeme nejkvalitnější hardware na trhu, ze kterého stavíme precizně vyladěné těžební servery. Naše servery provozujeme na operačním systému ethOS a vyladěným biosem.

Housing serverů

Disponujeme vlastním datovým centrem, které ochlazujeme a čistíme od prachu profesionální vzduchotechnikou. Budova je v dobré lokalitě a zabezpečena vrátnicí i bezpečnostním systémem.

Cloud mining

Pro méně náročné klienty nabízíme také těžbu kryptoměn formou cloudu. Pronajmeme vám smluvený těžební výkon z našich serverů bez nutnosti investice do vlastních strojů.

Monitoring výkonu

Veškerý provoz a dostupnost těžebních serverů i jejich výnosnost můžete sledovat online v internetové aplikaci. Máte tak kompletní přehled o vašich finančních investicích.

Správa serverů

V rámci služeb udržujeme všechny těžící stroje. Okamžitě řešíme výměnu vadného hardwaru, aktualizace softwaru a pravidelně pečujeme o čistotu všech serverů v datovém centru.

Poradenská činnost

Do světa kryptoměn umíme zasvětit i úplné nováčky. Náš vyškolený tým pracovníků s vámi bude vše konzultovat, tak aby jste své těžební investici maximálně porozuměli.

Trezor pro každého klienta


Ke každé uzavřené smlouvě na stavbu a provoz těžebního rigu v našem datovém centru zajistíme pro bezpečnou úschovu vytěžených kryptoměn každému klientovi nejbezpečnejší hardwarovou peněženku - Trezor.


Šifrovací zařízení Trezor.io, je výrobek z dílny českých vývojářů a své jméno si udělalo po celém světě. Na hardwarové peněžence Trezor lze uschovávat kryptoměny jako jsou Bitcoin, Litecoin, Zcash, DASH, Ethereum a vybrané ERC tokeny. Hardwarová peněženka Trezor má velmi intuitivní ovládání i pro méně zkušené uživatele.

Služby


Kompletace serveru a úprava spotřeby elektrické energie
Umístění těžebního serveru v odvětrávaném datovém sále
Pravidelné aktualizace softwaru a ladění výkonu serveru
Přepínání těžené kryptoměny 4x měsíčně bez poplatků
Kompletní přebrání odpovědnosti pojistných událostí
24/7 online monitoring výkonu těžebního serveru
Automatizovaný restartovací systém pro případ výpadku serveru