Proč MR Chain?

Hlavní strana   /   O nás

Investujte s námi do kryptoměn pro budoucí časy

Našim primárním cílem je uspokojit požadavky klientů a maximalizovat jejich finanční profitabilitu. Protože svou práci myslíme vážně, snažíme se klientům poskytovat plně transparentní prostředí, tak aby měl každý klient plnou kontrolu nad naší činností po celou dobu vzájemné spolupráce.

Naše společnost vznikla v roce 2017 sloučením dvou obchodních platforem s praxí v oboru mining a trading kryptoměn v délce trvání 5 let. Původní forma společnosti byla doplněna o vlastní vývojové centrum v oblasti software. Za dobu svého působení dosáhla společnost MR Chain s.r.o. v těchto oblastech významných úspěchů.

MR Chain - Kryptoměnové investice do Bitcoinu

Společnost se řadí mezi správce kapitálu střední velikosti, ale od podobných obchodních celků se liší soběstačností v oblasti vlastního software ve spojení s vlastními technologickými instrumenty. Hlavní činností naší společnosti je stavba, prodej a housing výpočetních serverů, ale také trading kryptoměn, analýza kryptoměnových trhů a vývoj software. Tyto podnikatelské činnosti se firmě podařilo úspěšně propojit a jsou velmi úzce navázány na těžbu, kdy je výnos z těžby dále zhodnocován obchodováním na burzovních platformách.

MR Chain s.r.o. používá výhradně vlastní softwarové produkty, jako například propracovaný monitorovací systém, který umožňuje zaškoleným technikům nepřetržitý přístup k výpočetnímu centru. Dále jsme vyvinuli klientskou zónu, aby klienti měli okamžitý a trvalý přehled o technickém i ekonomickém stavu těžby. Mezi další softwarové produkty patří neodmyslitelně i různé druhy analytického software nebo firmware používaném v hardware určeném pro těžbu kryptoměn.

Vaše investice v našich rukou

V rámci transparentního přístupu ke klientům, máte vždy přehled s kým jednáte o Vašich kryptoměnových investicích.

Marek Suchoň - MR Chain s.r.o.

Marek Suchoň

Jednatel společnosti

Monika Prosová - MR Chain s.r.o.

Monika Prosová

Jednatelka společnosti