Mr. Chain s.r.o. - Housing mining rigů

Politika společnosti

Představitelé naší společnosti se vývojem software, stavbou a správou serverů a výpočty matematických úloh zabývají již od roku 2009, proto jsme se vzhledem k narůstající poptávce rozhodli připravit nabídku prodeje, montáže a správy výpočetních serverů pro začínající podnikatele a investory v tomto segmentu podnikání. Našim primárním cílem je uspokojit požadavky klientů a maximalizovat jejich finanční profitabilitu. Protože svou práci myslíme vážně, snažíme se klientům poskytovat plně transparentní prostředí, tak aby měl každý klient plnou kontrolu nad naší činností po celou dobu vzájemné spolupráce.


Zpracovávání náročných matematických vzorců je budoucností tohoto století a trh se vyvíjí velmi rychle. Provoz těchto speciálních serverů je dnes proto záležitostí spíše nadšenců a provoz se tak přesouvá do datových center, která jsou na tento segment investování připravena. Naše společnost chce tyto služby posunout o několik levelů dál a určovat trend a proto neustále pracujeme nejen na zdokonalení technického zázemí pro vaše výpočetní servery, jednáme s obchodními partnery o nepřetržitém přísunu kvalitního hardwaru pro stavbu nových serverů nebo jednáme s distributory o cenách za spotřebu elektrické energie tak aby provoz serverů byla výhodná pro všechny účastněné strany.

Kompletní zajištění hostingových služeb

Naše společnost zabývající se provozem výpočetních serverů a tvorbou specializovaného softwaru nabízí hned několik možností spolupráce. Protože zajišťujeme nákup, stavbu, provoz i servis serverů včetně softwarového vybavení, dostává možnost opravdu každý začínající podnikatel v této oblasti. Můžeme Vám sestavit vyladěné servery se zárukou a pojistným plněním nebo Vám můžeme pronajmout pouze výkon z našich serverů formou cloudu pro Vaše výpočetní úkony či umístění webových aplikací.

  • Zajistíme výkoný server za vás od A do Z
  • Garantujeme smluvený výpočetní výkon serverů
  • Přebrání odpovědnosti naší společnosti v rámci pojistných událostí
Mr. Chain s.r.o.

  • Hosting specializovaného hardwaru

Našim klientům nabízíme stavbu výpočetních serverů na nejlepších komponentech na celosvětovém trhu. Takové servery umíme softwarově vyladit pro nejvýnosnější profitabilitu v poměru výkon : provozní náklady.