as
Mr. Chain s.r.o. - Housing mining rigů

Politika společnosti

Představitelé naší společnosti se těžbou kryptoměn zabývají již od roku 2009, proto jsme se vzhledem k narůstající poptávce rozhodli připravit nabídku prodeje, montáže a správy těžících serverů pro začínající podnikatele a investory v tomto segmentu podnikání. Našim primárním cílem je uspokojit požadavky klientů a maximalizovat jejich finanční profitabilitu. Protože svou práci myslíme vážně, snažíme se klientům poskytovat plně transparentní prostředí, tak aby měl každý klient plnou kontrolu nad naší činností po celou dobu vzájemné spolupráce.


Kryptoměny jsou budoucnost tohoto století a trh se vyvíjí velmi rychle. Domácí těžba kryptoměn je dnes proto záležitostí spíše nadšenců a těžba se tak přesouvá do datových center, která jsou na tento segment investování připravena. Naše společnost chce tyto služby posunout o několik levelů dál a určovat trend a proto neustále pracujeme nejen na zdokonalení technického zázemí pro vaše těžební servery, jednáme s obchodními partnery o nepřetržitém přísunu kvalitního hardwaru pro stavbu nových rigů nebo jednáme s distributory o cenách za spotřebu elektrické energie tak aby těžba kryptoměn byla výhodná pro všechny účastněné strany.

Kompletní zajištění těžby kryptoměn

Naše společnost zabývající se těžbou kryptoměn nabízí hned několik možností spolupráce. Protože zajišťujeme nákup, stavbu, provoz i servis těžících serverů, dostává možnost opravdu každý začínající podnikatel v oblasti kryptoměn. Můžeme Vám sestavit vyladěné těžící servery se zárukou a pojistným plněním nebo Vám můžeme pronajmout pouze výkon z našich těžících rigů formou cloudu.

  • Zajistíme těžbu kryptoměn za vás od A do Z
  • Garantujeme smluvený výkon těžících serverů
  • Přebrání odpovědnosti naší společnosti v rámci pojistných událostí
Mr. Chain s.r.o. - Cloud mining kryptoměn
  • Hosting rigů
  • Cloud mining

Finančně nejvýnosnější forma těžby kryptoměn, zejména pak měn jako jsou Ethereum (ETH), Zcash (ZEC) a Monero (XMR) je pomocí výkoných grafických karet (GPU mining). Proto našim klientům nabízíme stavbu těžících serverů na nejlepších komponentech na celosvětovém trhu. Takové servery umíme softwarově vyladit pro nejvýnosnější profitabilitu v poměru výkon : provozní náklady.