Mining & Housing

Hlavní strana   /   Mining

Vytvářejte zajímavé zisky těžbou kryptoměn

Na základě našich dlouholetých zkušeností vám nejen navrhneme a sestavíme výpočetní server pro ověřování internetových transakcí, ale i zajistíme jeho provoz a trvalý dohled v našich výpočetních centrech. Každý požadavek klienta je individuálně zpracováván a konzultován. V našich výpočetních centrech je samozřejmostí pojištění, vzduchotechnika i schválený provoz k nabízenému účelu. Vaše zařízení budou tedy vždy v bezpečí.

MR Chain - Těžba kryptoměn - Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Uniswap, Polkadot
Transparentní provozní náklady i v době energetické krize
Nepřetržitý monitoring serverů zaškolenými techniky
Těžba na vlastní kryptoměnovou peněženku u vybraných služeb
Vlastní klientská aplikace k nahlédnutí do Vašich investic
V průměru o 5% větší výtěžnost pomocí kvalitního hardware
Automatické přepínání těžby k maximalizaci její efektivity

Housing Vašich serverů

Vzhledem k férovým cenám energií patří naše výpočetní centrum mezi vyhledávané cíle klientů, kteří požadují umístění vlastní výpočetní techniky, ať už se jedná o servery určené k ověřování internetových transakcí nebo provádějící jiné operační procesy. Na vaše přání rádi zpracujeme cenovou nabídku pro vaše individuální potřeby.

Spočítat náklady na provoz
MR Chain - Levný housing serverů

Kalkulace cenové nabídky


3759 Kč s DPH / měsíc

(3107 Kč bez DPH / měsíc)


Z důvodu nepřiznivé situaci na energetickém trhu je vypočítaná částka pouze orientační. V průběhu každého měsíce obdržíte také výzvu k doplatku za spotřebovanou elektrickou energii. S ohledem na transparentní přístup ke klientům vždy zveřejňujeme v našem klientském portále měsíční fakturu za elektřinu od našeho dodavatele. Můžete si tak finální cenu za uplynulý měsíc vždy ověřit.

Chci objednat housing