Profesionální datové centrum

Na kvalitě nám záleží a proto nešetříme ani na specializovaných datových sálech pro výpočetní servery.

Kvalitní zázemí pro vaše servery


Základ datového centra MR Chain tvoří moderní a kvalitní technologie. Dbáme na precizní stavbu i provoz výpočetních serverů, proto jsme vybaveni kvalitní vzduchotechnikou, která mimo jiné zajišťuje také minimální výskyt prachových částic a cirkulaci odpadového tepla. Samotné servery kompletujeme do zakázkově vyrobených hliníkových rámů, které se starají o masivní uchycení všech hardwarových komponent a umožňují týmu techniků snadnou manipulaci se servery. O bezpečnost serverů se stará nejen bezpečnostní technika, ale také vyškolený pracovník na recepci budovy.

Všechny umístěné servery v datových sálech jsou řádně pojištěny a pojistné smlouvy jsou vinkulovány ve prospěch klienta. Datové centrum se mimo jiné nachází v dobré lokalitě s minimem kriminality, snadným přístupem a parkovacími místy pro naše klienty.

Protože víme, že se může stát cokoliv a síla přírodních živlů je silná, máme sídlo datových sálů na záměrně vybrané kopcovité lokaci a jen několik stovek metrů od stanice hasičské záchranné služby.

Videoprohlídka datových sálůNahlédněte do výpočetního centra