Valentýn přinesl nové ALL TIME HIGH!

Hlavní strana   /   Blog
Valentýn přinesl nové ALL TIME HIGH!

Napsal: Richard Choun   /   Kategorie: Svět kryptoměn   /   15.02.2021

Cena BTC dosáhla na Valentýna 14. února nového rekordu nad 49 000 USD, na Coinbase stoupla až na 49 344 USD. Existují tři hlavní důvody, proč se cena bitcoinu prudce zvýšila na nové historické maximum, vysoký příliv stabilních toků, čistý zlom v oblasti odporu 38 000 USD a prodloužená fáze konsolidace.

Podle veřejných údajů z platformy CryptoQuant, se poměr stabilního zásobování významně zvýšil, když se shromáždil z oblasti se střední hodnotou 30 000 USD. Indikátor SSR ukazuje poměr tržní kapitalizace bitcoinů k souhrnné tržní kapitalizaci stablecoinů. Když cena bitcoinu stoupá společně s poměrem SSR, znamená to, že je pravděpodobně poháněn opětovným vstupem vedlejšího kapitálu na trh.

Tento trend je vysoce optimistický, protože ukazuje, že náhlé vzestupy nebyly iniciovány pouze nadměrně využívaným termínovým trhem. Uptrend ve skutečnosti vedla skutečná poptávka ze spotového trhu, což naznačuje, že se v příštím období můžeme dočkat dalších překvapení v podobě nových all time high. Analytici také podle dostupných údajů evidovali významný pokles prodejního očekávaného prodejního tlaku minerů, který byl předpovězen ke konci čínského Nového roku.

Bitcoiny se dlouhodobě konsolidovaly v oblasti odporu 38 000 USD. To představovalo riziko pro krátkodobý býčí cyklus bitcoinů.Když se cena bitcoinu dlouhodobě pohybuje pod klíčovou oblastí odporu, zvyšuje se pravděpodobnost poklesu BTC do oblasti nižší podpory, aby se snížila likvidita. To je částečně i důvod, proč se cena BTC opětovně vracela k hranici 44.000 USD.Dlouhá konsolidace ale byla přínosem pro zvýšení ceny BTC.

MR Chain - Investiční blog o kryptoměnách

Doporučené články

Novinky ze světa kryptoměn. Informujeme o dění na miningovém a tradingovém trhu nebo i ze světa vývojového a marketingového prostředí.

Valentýn přinesl nové ALL TIME HIGH!

Valentýn přinesl nové ALL TIME HIGH!

<strong>Cena BTC</strong> dosáhla na Valentýna 14. února nového rekordu <strong>nad 49 000 US

Číst více
Společnost PayPal zvedá cenu Bitcoinu

Společnost PayPal zvedá cenu Bitcoinu

Po svém veřejném oznámení o možnostech nákupu kryptoměny přes vlastní rozhraní, PayPal údajně zvažuje

Číst více
Nová generace NVIDIA GeForce RTX 3000

Nová generace NVIDIA GeForce RTX 3000

Nová generace NVIDIA karet GeForce RTX 3080 Founders Edition bude zajímat nejen hráče, ale i minery kryptoměny

Číst více